Привітання з Днем незалежності України - 25 незалежних років!


Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.+

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою.

Адміністрація Azov-Sea.org

С Днем Независимости Украины


АЛЬТ


Державний прапор УкраїниАЛЬТ


Згідно з Конституцією, державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

АЛЬТ


Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства 14 століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.

У 18 столітті козацькі прапори Війська Запорозького часто вироблялися з синього полотнища із лицарем у золотих чи червлених шатах, із золотим орнаментом та арматурою.

1848 року українці Королівства Галичини та Володимирії використовували синьо-жовтий стяг як національний прапор.

У 1917–1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України.

18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.

23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

АЛЬТ

Присоединяйтесь и создайте свою собственную публикацию! Это очень просто. Как? Нажмите здесь, чтоб вернуться к странице с формой для публикации информации.

Последние публикации

 1. Пансионат "София". Степановка Первая. Цены 2021.

  На этой странице Вы найдете фотографии и подробное описание пансионата "София" расположенного на побережье Азовского моря в Степановке Первой.

  Подробнее...

 2. База отдыха "Ивушка". Степановка Первая. Фотографии, Цены 2021, Отзывы

  Подробная информация о базе отдыха "Ивушка" расположенной в Степановке Первой. Посмотрите фотографии и виртуальный тур базы отдыха "Ивушка".

  Подробнее...

 3. Гостевой Дом "Лагуна". Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2021

  На этой странице Вы можете посмотреть описания, фотографии и видео материалы о гостевом доме "Лагуна". Наш гостевой дом расположен в Степановке Первой, Приазовского района, Запорожской области. Семейн…

  Подробнее...

 4. База отдыха "Уютный Дворик". Корпус №2. Степановка Первая. Цены 2021.

  На этой странице Вы можете посмотреть фотографии и видео базы отдыха "Уютный дворик" в Степановке Первой. Корпус номер 2. Доступные номера в Степановке -1.

  Подробнее...

 5. База отдыха "Уютный Дворик". Степановка Первая. Азовское море 2021

  Уважаемые друзья. На этой странице Вы сможете прочитать подробную информацию и посмотреть фотографии базы отдыха "Уютный Дворик" в посёлке Степановка Первая. Отдых на Азовском море.

  Подробнее...

 6. Земля Степановка Первая. Участки под застройку в Степановке.

  На этой странице Вы можете найти найти актуальный предложения по продаже земли в Степановке Первой. Участок или земля Степановка Первая.

  Подробнее...

 7. Новый Пансионат "Айва". Степановка Первая. Отдых 2021

  На этой странице Вы можете найти информацию о новом пансионате "Айва". Данный пансионат расположен на побережье Азовского моря. Степановка Первая.

  Подробнее...

 8. База отдыха "У Петровича". Отдых на Азовском море. Cтепановка Первая

  Посмотрите фотографии, видеролики и подробное описание базы отдыха "У Петровича". Отличное расположенное на побережье Азовского моря. Степановка Первая.

  Подробнее...