Привітання з Днем незалежності України - 25 незалежних років!


Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.+

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою.

Адміністрація Azov-Sea.org

С Днем Независимости Украины


АЛЬТ


Державний прапор УкраїниАЛЬТ


Згідно з Конституцією, державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

АЛЬТ


Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства 14 століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.

У 18 столітті козацькі прапори Війська Запорозького часто вироблялися з синього полотнища із лицарем у золотих чи червлених шатах, із золотим орнаментом та арматурою.

1848 року українці Королівства Галичини та Володимирії використовували синьо-жовтий стяг як національний прапор.

У 1917–1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України.

18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.

23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

АЛЬТ

Присоединяйтесь и создайте свою собственную публикацию! Это очень просто. Как? Нажмите здесь, чтоб вернуться к странице с формой для публикации информации.

Последние публикации

 1. Новый бассейн для взрослых. Пансионат "Семейный". Степановка Первая.

  На этой странице Вы можете посмотреть фотографии и видео поэтапного строительвства большого станионарного бассейна. Комплекс "Степановка-Семемейный-Бирюза".

  Подробнее...

 2. Пансионат "Семейный" - Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2021

  Подрбная информацию о пансионате "Семейный". Он расположен на побережье Азовского моря в Степановке Первой, Приазовского района.

  Подробнее...

 3. Пансионат "Бирюза", Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2021

  Подробная информацию о пансионате "Бирюза", расположенном в Степановке Первой. Запорожской области. Отдых на Азовском море по доступным ценам.

  Подробнее...

 4. Пансионат "Степановка", Степановка Первая 2021

  Подробная информацию о популлярном пансионате "Степановка". Он расположен на побережье Азовского моря в Степановке Первой, Приазовского района.

  Подробнее...

 5. База отдыха "Ксения 2". Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2021

  На этой странице Вы сможете найти подробную информацию о втором корпусе базы отдыха "Ксения". Проведите свой отпуск на Азовском море с семьёй. Степановка Первая. Приазовский район.

  Подробнее...

 6. Требуются сотрудники в пансионаты. Степановка Первая.

  Работа на летний сезон 2021. В пансионаты в Степановке Первой требуются сотрудники. Мы ищем повара, помощника повара, горничных, аниматора. Звоните!

  Подробнее...

 7. База отдыха "Солнечная". Степановка Первая. Отдых на Азовском море.

  Подробный обзор, отзывы клиентов, цены на этот сезон. База отдыха "Солнечная". Степановка Первая. Доступный отдых на Азовском море.

  Подробнее...

 8. Азовское море замёрзло. Красивое зрелище. Лёд на пляжах.

  Посмотрите на это красивое зрелище. Азовское море замёрзло. Красота! Не каждый день можно посмотреть на полностью замёрзшее море. Мы записали для Вас видео.

  Подробнее...