Привітання з Днем незалежності України - 25 незалежних років!


Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.+

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою.

Адміністрація Azov-Sea.org

С Днем Независимости Украины


АЛЬТ


Державний прапор УкраїниАЛЬТ


Згідно з Конституцією, державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

АЛЬТ


Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства 14 століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.

У 18 столітті козацькі прапори Війська Запорозького часто вироблялися з синього полотнища із лицарем у золотих чи червлених шатах, із золотим орнаментом та арматурою.

1848 року українці Королівства Галичини та Володимирії використовували синьо-жовтий стяг як національний прапор.

У 1917–1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України.

18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.

23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

АЛЬТ

Присоединяйтесь и создайте свою собственную публикацию! Это очень просто. Как? Нажмите здесь, чтоб вернуться к странице с формой для публикации информации.

Последние публикации

 1. Гостевой Дом "Чайка". Степановка Первая. Отзывы. Цены 2020. Описание.

  На этой странице Вы найдёте фотографии, видео и подробное описание гостевого дома "Чайка" расположенного в посёлке Степановка Первая. Доступный отдых на побережье Азовского моря.

  Подробнее...

 2. Гостевой Дворик. Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2020

  Добро пожаловать в Гостевой Дворик, расположенный в селе Степановка Первая. Наш адрес - Улица Мартынова №2. Мы находимся в центре Степановки Первой.

  Подробнее...

 3. Пансионат "На Азове" (NaAzoVe). Отдых на Море 2019. Степановка Первая.

  Новый пансионат "На Азове" (NaAzoVe) расположенный в Степановке Первой. Здесь Вы найдёте уютные номера по доступным ценам. Комфотабельные люксы в Степановке 1.

  Подробнее...

 4. "Будиночок для сімейного відпочинку". Приморский Посад. Азовское Море

  Посмотрите фотографии и подробные описания отдельных коттеджей семейного типа. Отдых на побережье Азовского моря. Приморский Посад.

  Подробнее...

 5. База отдыха "Ксения 2". Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2020

  На этой странице Вы сможете найти подробную информацию о втором корпусе базы отдыха "Ксения". Проведите свой отпуск на Азовском море с семьёй. Степановка Первая. Приазовский район.

  Подробнее...

 6. База отдыха "Ксения", Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2020

  Наша база отдыха расположена в с. Степановка Первая в 30 метрах от моря. Мы предлагаем Вам уютную атмосферу, хороший сервис, умеренные цены.

  Подробнее...

 7. Пляжный домик №1. Степановка Первая. Отдых на Азовском море.

  Отличный пляжный домик на побережье Азовского моря в Степановке Первой. Семейный отдых по доступной цене. Всего 70 метров от Азовского моря.

  Подробнее...

 8. Пляжный домик №4. Аренда домика Степановка 1. Азовское море

  На этой страничке Вы найдёте фотографии, видео и подробное описание пляжного домика №4 расположенного на побережье Азовского моря. Степановка Первая.

  Подробнее...

Подпишитесь на Наш facebook

Подпишитесь на youtube канал