Привітання з Днем незалежності України - 25 незалежних років!


Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.+

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою.

Адміністрація Azov-Sea.org

С Днем Независимости Украины


АЛЬТ


Державний прапор УкраїниАЛЬТ


Згідно з Конституцією, державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

АЛЬТ


Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства 14 століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.

У 18 столітті козацькі прапори Війська Запорозького часто вироблялися з синього полотнища із лицарем у золотих чи червлених шатах, із золотим орнаментом та арматурою.

1848 року українці Королівства Галичини та Володимирії використовували синьо-жовтий стяг як національний прапор.

У 1917–1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України.

18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.

23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

АЛЬТ

Присоединяйтесь и создайте свою собственную публикацию! Это очень просто. Как? Нажмите здесь, чтоб вернуться к странице с формой для публикации информации.

Последние публикации

 1. Сайт Arabatka.ua презентовал новые 8 веб-камер Арабатской Стрелки

  У нас отличные новости. Наши партнёры с сайта Arabatka.ua презентавали 8 новых интересных веб-камер с побережья Азовского моря

  Подробнее...

 2. Гостевой Дом "Чайка". Степановка Первая. Отзывы. Цены 2020. Описание.

  На этой странице Вы найдёте фотографии, видео и подробное описание гостевого дома "Чайка" расположенного в посёлке Степановка Первая. Доступный отдых на побережье Азовского моря.

  Подробнее...

 3. Пансионат "SanaGold". Степановка Первая. Цены 2020

  На этой странице Вы можете найти информацию о пансионате "SanaGold" в Степановке Первой. Фотографии и подробные описания "люкс" номеров.

  Подробнее...

 4. Продам земельный участок площадью 25 соток в Степановке Первой

  На этой странице Вы можете посмотреть информацию про земельный участок площадью 25 соток в Степановке Первой.

  Подробнее...

 5. Пляжный домик №10. Уникальное уединённое расположение. Степановка 1

  На этой странице Вы можете посмотреть фотографиии и видео пляжного домика №10 в Степановке Первой. Данный домик имеет уникальное удалённое расположение.

  Подробнее...

 6. Доставка Пиццы в Степановке Первой. Доставка еды.

  На этой странице Вы сможете найти подробную информацию про возможность заказать пиццу с доставкой в Степановке Первой.

  Подробнее...

 7. База Отдыха "Азовская радуга". Степановка Первая. Отдых на море 2020

  Добро пожаловать на базу отдыха "Азовская Радуга", расположенную в селе Степановка Первая. Наш адрес - Улица Мартынова №2. Мы находимся в центре Степановки Первой. Рядом с центральным пляжем.

  Подробнее...

 8. Гостевой дом "Солнечный Берег". Степановка Первая.

  На этой странице Вы можете посмотреть описание и фотографии Гостевого Дома "Солнечный Берег" расположенной в Степановке Первой. Семейный отдых на побережье Азовского моря

  Подробнее...

Подпишитесь на Наш facebook

Подпишитесь на youtube канал