Привітання з Днем незалежності України - 25 незалежних років!
Шановні співвітчизники!
Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!
Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.
Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.+
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
З повагою.
Адміністрація Azov-Sea.org
![С Днем Независимости Украины](https://www.azov-sea.org/images/x2016-08-23_21-05-47.jpg.pagespeed.ic.81lEc1PVV2.jpg)
![АЛЬТ](https://www.azov-sea.org/images/x2016-08-23_21-23-23.jpg.pagespeed.ic.BCts5dl8Ls.jpg)
Державний прапор України
![АЛЬТ](https://www.azov-sea.org/images/x2016-08-23_21-15-37.jpg.pagespeed.ic.Mf7J6N79sR.jpg)
Згідно з Конституцією, державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.
![АЛЬТ](https://www.azov-sea.org/images/x2016-08-23_20-43-26.jpg.pagespeed.ic.ye8L8VW2xG.jpg)
Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства 14 століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.
У 18 столітті козацькі прапори Війська Запорозького часто вироблялися з синього полотнища із лицарем у золотих чи червлених шатах, із золотим орнаментом та арматурою.
1848 року українці Королівства Галичини та Володимирії використовували синьо-жовтий стяг як національний прапор.
У 1917–1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.
1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України.
18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.
23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.