Привітання з Днем незалежності України - 25 незалежних років!


Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.+

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою.

Адміністрація Azov-Sea.org

С Днем Независимости Украины


АЛЬТ


Державний прапор УкраїниАЛЬТ


Згідно з Конституцією, державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

АЛЬТ


Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства 14 століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.

У 18 столітті козацькі прапори Війська Запорозького часто вироблялися з синього полотнища із лицарем у золотих чи червлених шатах, із золотим орнаментом та арматурою.

1848 року українці Королівства Галичини та Володимирії використовували синьо-жовтий стяг як національний прапор.

У 1917–1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України.

18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.

23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

АЛЬТ

Присоединяйтесь и создайте свою собственную публикацию! Это очень просто. Как? Нажмите здесь, чтоб вернуться к странице с формой для публикации информации.

Последние публикации

 1. 6 Января 2020. Праздник "Коляда всей семьёй". Рождество в Мелитополе

  На этой странице Вы можете посмотреть празднование Рождества в Мелитополе. Мероприятие "Коляда всей семьёй" отмечали на центральной площади.

  Подробнее...

 2. ПОЗДРАВЛЯЕМ С НОВЫМ ГОДОМ 2020

  Поздравляем с наступающим Новым Годом! Пусть он счастье принесет, Радость, сказку, чудо, смех, Удовольствие для всех.

  Подробнее...

 3. Купить пеллеты из соломы. Экологически чистое топливо. Доступные цены

  Компания "Профмакслайф" предлагает купить пеллеты из соломы собственного производства по доступным ценам. Природный вид топливо отлично подходящий для отопления любых видов котлов. Экономия на отоплен…

  Подробнее...

 4. Продам Гостевой Дом 90 кв.м. под бизнес или жильё. Степановка Первая.

  Продаётся дом свежей постройки всего в 70 метрах от Азовского моря. Можно использовать для сдачи жилья отдыхающим и для отдыха Вашей семьи. Степановка-1

  Подробнее...

 5. Верховная рада Украины открыла доступ к пляжам и водоёмам! Закон 0869

  У нас отличные новости. Вчера Верховная Рада Украины проголосовала за предоставления всем гражданам Украины беспрепятственного доступа на все пляжи и водоёмы.

  Подробнее...

 6. Пляжный домик №1. Степановка Первая.

  Отличный пляжный домик на побережье Азовского моря в Степановке Первой. Семейный отдых по доступной цене. Всего 70 метров от Азовского моря.

  Подробнее...

 7. Гостевой Дом "Чайка". Степановка Первая. Отзывы. Цены 2019. Описание.

  На этой странице Вы найдёте фотографии, видео и подробное описание гостевого дома "Чайка" расположенного в посёлке Степановка Первая. Доступный отдых на побережье Азовского моря.

  Подробнее...

 8. Пансионат "Эдем", Степановка Первая

  Здесь вы можете найти подробную информацию о пансионате "Эдем" который расположенный в Степановке Первой, Приазовского района.

  Подробнее...

Подпишитесь на Наш facebook

Подпишитесь на youtube канал