Привітання з Днем незалежності України - 25 незалежних років!


Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.+

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою.

Адміністрація Azov-Sea.org

С Днем Независимости Украины


АЛЬТ


Державний прапор УкраїниАЛЬТ


Згідно з Конституцією, державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

АЛЬТ


Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства 14 століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.

У 18 столітті козацькі прапори Війська Запорозького часто вироблялися з синього полотнища із лицарем у золотих чи червлених шатах, із золотим орнаментом та арматурою.

1848 року українці Королівства Галичини та Володимирії використовували синьо-жовтий стяг як національний прапор.

У 1917–1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України.

18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.

23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

АЛЬТ

Присоединяйтесь и создайте свою собственную публикацию! Это очень просто. Как? Нажмите здесь, чтоб вернуться к странице с формой для публикации информации.

Последние публикации

 1. База отдыха "Ксения", Степановка Первая. 2019

  Наша база отдыха расположена в с. Степановка Первая в 30 метрах от моря. Мы предлагаем Вам уютную атмосферу, хороший сервис, умеренные цены.

  Подробнее...

 2. Пансионат "София". Степановка Первая. Отдых на Море 2019

  На этой странице Вы найдете фотографии и подробное описание пансионата "София" расположенного на побережье Азовского моря в Степановке Первой.

  Подробнее...

 3. Морозим цены 2018. Пансионаты: "Степановка", "Семейный", "Бирюза".

  Весна отличная возможность заморозить цены! Не упустите возможность забронировать номер по цене сезона 2018. Степановка Первая.

  Подробнее...

 4. 12 Марта 2019. На Побережье Азовского моря выпал СНЕГ!

  У нас интересные новости. Сегодня на побережье Азовского моря пошёл снег и пляжи окутала белая пелена. Азовское море снег в Марте.

  Подробнее...

 5. База отдыха "Ивушка". Степановка Первая. Фотографии, Цены 2019, Отзывы

  Подробная информация о базе отдыха "Ивушка" расположенной в Степановке Первой. Посмотрите фотографии и виртуальный тур базы отдыха "Ивушка".

  Подробнее...

 6. Пансионат "Афалина" в Сентябре. Фотографии

  На этой странице Вы можете посмотреть фотографии пансионата "Афалина" снятые на телефон отдыхающими.

  Подробнее...

 7. Пансионат "Афалина", Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2019

  Подробная информация о пансионате "Афалина". Пансионат расположен на побережье Азовского моря в селе Степановка Первая. Приазовского района. Отдых на Азовском море по доступным ценам.

  Подробнее...

 8. Пансионат "Семейный" - Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2019

  Подрбная информацию о пансионате "Семейный". Он расположен на побережье Азовского моря в Степановке Первой, Приазовского района.

  Подробнее...

Подпишитесь и будьте в курсе всех новостей, горячих предложений и скидок! :-)