Привітання з Днем незалежності України - 25 незалежних років!


Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.+

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою.

Адміністрація Azov-Sea.org

С Днем Независимости Украины


АЛЬТ


Державний прапор УкраїниАЛЬТ


Згідно з Конституцією, державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

АЛЬТ


Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства 14 століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.

У 18 столітті козацькі прапори Війська Запорозького часто вироблялися з синього полотнища із лицарем у золотих чи червлених шатах, із золотим орнаментом та арматурою.

1848 року українці Королівства Галичини та Володимирії використовували синьо-жовтий стяг як національний прапор.

У 1917–1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України.

18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.

23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

АЛЬТ

Присоединяйтесь и создайте свою собственную публикацию! Это очень просто. Как? Нажмите здесь, чтоб вернуться к странице с формой для публикации информации.

Последние публикации

 1. Открытие первой сауны в Степановке Первой. Прямо возле Азовского моря.

  Дорогие друзья. Мы рады сообщить о открытии на побережье Азовского моря в Степановке Первой сауны. Теперь у Вас есть возможность хорошо попариться с друзьями и сразу окунуться в Азовском море.

  Подробнее...

 2. Бархатный Сезон 2018 в Степановке Первой. На пляже много людей.

  Начало бархотного сезона в Степановке Первой порадовало нас солнечной и тихой погодой. Можно видеть достаточно много людей на пляже. Пляжный сезон продолжается!

  Подробнее...

 3. Празднование Дня Украины в Пансионате "Степановка-Семейный" 2018.

  Даже сильный ветер не смог отдыхающим испортить празднование Дня Независимости Украины! Для отдыхающих в пансионате "Степановка-Семейный" приготовили отличную программу приуроченную к празднику Украин…

  Подробнее...

 4. З Днем Незалежності, Україно. Привітання 2018

  День Незалежності України – важливе свято для кожного українця. У 2018 році наша країна святкує вже 27 річницю своєї незалежності.

  Подробнее...

 5. Отзыв клиента. 20 августа 2018. Зоя та Ігор з Тернополя. #Afalina

  Тут супер !!! Відочивали в серпні 2018 року з трьома дітьми.Проживали в деревяному будиночку. Задоволені всі!!! Море близько, місця багато, концентрація

  Подробнее...

 6. 168 Опасных пляжей в Украине. Обновляемый список 2018.

  Министерство здравоохранения Украины опубликовало список загрязнённых и опасных пляжей на территории украины. Всего он включает 168 пляжей. Эта карта поможет сохранить здоровье Вашей семье.

  Подробнее...

 7. База отдыха "Meduza". Степановка Первая. Азовское море. Отдых. Медуза

  На этой странице Вы можете посмотреть фотографии и видео новой базы отдыха "Meduza" в Степановке Первой. Вторая линия. Всего 50 метров от отличного пляжа. Отдых на Азовском море в Степановке.

  Подробнее...

 8. Праздник ДЕНЬ МОРЯ 2018. Пансионат "Семейный". Степановка Первая

  Дорогие друзья. На этой странице Вы можете посмотреть видео и фотографии с празднования Дня Моря в Степановке Первой. Мероприятие огранизовано на пляже возле комплекса пансионатов "Степановка-Семейный…

  Подробнее...

Подпишитесь и будьте в курсе всех новостей, горячих предложений и скидок! :-)