Привітання з Днем незалежності України - 25 незалежних років!


Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.+

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою.

Адміністрація Azov-Sea.org

С Днем Независимости Украины


АЛЬТ


Державний прапор УкраїниАЛЬТ


Згідно з Конституцією, державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

АЛЬТ


Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства 14 століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.

У 18 столітті козацькі прапори Війська Запорозького часто вироблялися з синього полотнища із лицарем у золотих чи червлених шатах, із золотим орнаментом та арматурою.

1848 року українці Королівства Галичини та Володимирії використовували синьо-жовтий стяг як національний прапор.

У 1917–1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України.

18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.

23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

АЛЬТ

Присоединяйтесь и создайте свою собственную публикацию! Это очень просто. Как? Нажмите здесь, чтоб вернуться к странице с формой для публикации информации.

Последние публикации

 1. Новый Пансионат "Айва". Степановка Первая

  На этой странице Вы можете найти информацию о новом пансионате "Айва". Данный пансионат расположен на побережье Азовского моря. Степановка Первая.

  Подробнее...

 2. Номер стандарт 2. Пансионат "Семейный".

  На этой странице Вы можете посмотреть фотографии номера стандарт №2. Пансионат "Семейный".

  Подробнее...

 3. Пансионат "У Тимофеевны". Белосарайская Коса.

  На этой странице Вы можете найти фотографии и подробную информацию о пансионате "У Тимофеевны". Данный пансионат расположен на Белосарайской Косе.

  Подробнее...

 4. Дорога в Степановку Первую. Гиперлапс.

  На этой странице Вы можете посмотреть полную дорогу из Мелитополя в Степановку Первую. Видео. Гиперлапс.

  Подробнее...

 5. Гостевой дом "Villa Victoria" - Степановка Первая. Цены 2019.

  На этой странице Вы можете найти подробную информацию и потографии о гостевом доме "Villa Victoria" расположенном в Степановке Первой.

  Подробнее...

 6. Продаётся дом 80 кв.м. в центре пгт. Кирилловка. земля 24 сотки.

  Продаётся дом в центре пгт. Кирилловка. Жилая площадь 80 кв.м. + Жилые летние постройки, земельный участок 24 сотки. Стоимость 75 000 долларов сша

  Подробнее...

 7. Гостевой Дом "Лагуна". Степановка Первая. Отдых на Азовском море 2019

  На этой странице Вы можете посмотреть описания, фотографии и видео материалы о гостевом доме "Лагуна". Наш гостевой дом расположен в Степановке Первой, Приазовского района, Запорожской области. Семейн…

  Подробнее...

 8. База отдыха "Meduza". Степановка Первая. Азовское море. Отдых. Медуза

  На этой странице Вы можете посмотреть фотографии и видео новой базы отдыха "Meduza" в Степановке Первой. Вторая линия. Всего 50 метров от отличного пляжа. Отдых на Азовском море в Степановке.

  Подробнее...

Подпишитесь на Наш facebook

Подпишитесь на youtube канал